Straipsniai

Straipsniai

Aktyviai veikiantis žarnynas – puikios savijautos garantas

Nėra laiko ramiai ir sveikai pavalgyti, pajudėti, atsigerti ir pasėdėti tualete vos pajutus norą? Tuomet nenustebkite gavę žarnyno signalą, kad jis tiesiog neturi galimybės tinkamai darbuotis. Pasekmės – ne iš maloniųjų: nuo vidurių užkietėjimo iki antsvorio ir hemorojaus.
daugiau

Gera jaustis lengvai!

Pagaliau pavasaris! Vis šiltesnes dienas skaičiuojantis kalendorius primena, kad metas peržvelgti savo spintą. Ši mintis džiugina, tačiau kartu priverčia kritiškiau veidrodyje nužvelgti po žiemos papilnėjusią figūrą.
daugiau

20 kilogramų praradusi alytiškė pasijuto kaip ant sparnų

Pilnumo jausmas, užkietėję viduriai, sulėtėjusi medžiagų apykaita – daugelio šių negalavimų pavyktų iš vengti, jeigu žmonės gautų pakankamai maistinių skaidulų. Šių problemų nepatyrė mūsų protėviai, vartoję daug natūralaus ir neapdoroto maisto.
daugiau

Dėl sutrikusio virškinimo – rimtos sveikatos bėdos

Nedaug judate, nereguliariai maitinatės ir turite bent vieną žalingą įprotį? Trys „taip" garantuoja: jei nekeisite savo įpročių, užklups vienas ar kitas virškinimo sistemos negalavimas. O tada prasidės blogumai: vidurių užkietėjimas, sunkumo jausmas, antsvoris. Medikai įspėja: gera savijauta prasideda būtent nuo žarnyno.
daugiau

Sveikas žarnynas – raktas į gerą savijautą

Jeigu jaučiate, kad jūsų žarnynas dirba lėtokai, dažnai vargina pilnumo jausmas, susikaupė keletas papildomų kilogramų, pakanka keleto jūsų gyvenimo būdo pokyčių, kurie padės išspręsti šią problemą ir palaikyti gerą savijautą.
daugiau
Straipsniai