Kur pirkti Lepicol?

Vaistinėse

Eurovaistinė Gintarinė vaistinė
Camelia Benu
Norfos vaistinė ir kitose Lietuvos vaistinėse

Internetu

manovaistine.lt eurovaistine.lt               
camelia.lt gintarine.lt
benu.lt
Lepicol
pirkti

Lepicol

180 g miltelių
Pagalba žarnynui...

„Lepicol“ sudėtyje yra maistinių skaidulų iš skirtingų šaltinių – švelnaus poveikio smiltynio gysločio skaidulų, palaikančių normalią žarnyno motoriką ir inulino – prebiotinio skaidulų šaltinio. Abiejų šių skaidulų šaltinių kombinacija gali padėti papildyti mitybą pakankamu ląstelienos kiekiu. Trečiasis „Lepicol“ komponentas – penkių rūšių probiotinės kultūros, kurios natūraliai yra sveiko žmogaus virškinimo prebiotinis skaidulų sistemoje.

Lepicol plus
pirkti

Lepicol plus

180 g miltelių
Virškinimui palaikyti...

„Lepicol plus“ sudėtyje yra maistinių skaidulų iš skirtingų šaltinių – švelnaus poveikio smiltynio gysločio skaidulų, palaikančių normalią žarnyno motoriką ir inulino – prebiotinio skaidulų šaltinis. Abiejų šių skaidulų šaltinių kombinacija gali padėti papildyti mitybą pakankamu ląstelienos kiekiu. Trečiasis „Lepicol plus“ komponentas yra penkių rūšių probiotinės kultūros, kurios natūraliai yra sveiko žmogaus virškinimo sistemoje.

Lepicol
pirkti

Lepicol

180 kapsulių
Pagalba žarnynui...

Lepicol sudėtyje yra maistinių skaidulų iš skirtingų šaltinių – švelnaus poveikio smiltynio gysločio skaidulos, palaikančios normalią žarnyno motoriką ir inulinas – prebiotinis skaidulų šaltinis. Abiejų šių skaidulų šaltinių kombinacija gali padėti papildyti mitybą pakankamu ląstelienos kiekiu. Trečiasis Lepicol  komponentas – 5 rūšių probiotinės kultūros, kurios natūraliai yra sveiko žmogaus virškinimo sistemoje. Vienoje kapsulėje yra: Smiltyninių gysločių skaidulos 479,5 mg, inulinas 215,6 mg, probiotinės kultūros 1,4 mg.

Lepicol Lighter
pirkti

Lepicol Lighter

30 paketėlių po 3 g
Lieknėjimui...

Lepicol Lighter sveiko ir lengvo lieknėjimo receptas. Augalinių medžiagų, chromo ir pieno rūgšties bakterijų kompleksas padeda mažinti svorį, suteikia sotumo jausmą ir reguliuoja apetitą, greitina nesuvirškintų medžiagų ir toksinų pasišalinimą iš žarnyno, padeda reguliuoti potraukį saldumynams, papildo žarnyno mikroflorą 7 rūšių bifidobakterijomis ir laktobacilomis.