Kas yra Lepicol?

Lepicol – unikalios sudėties kompleksas žarnynui ir virškinimui. Sudėtyje tik augalinės kilmės medžiagos ir pienarūgštės bakterijos. Nėra jokių nereikalingų priedų ar pagalbinių medžiagų – tik tai, kas reikalinga ir naudinga mitybai papildyti. Lepicol - itin turtingas skaidulų šaltinis, sudėtyje yra dviejų rūšių ląsteliena- balkšvųjų gysločių skaidulos ir inulinas. Sudėtyje yra 5 rūšių laktobacilos ir bifidobakterijos – natūraliai žmogaus žarnyne gyvenančios bakterijų kultūros.

Lepicol yra miltelių ir kapsulių pavidalu. Abiejų formų sudėtis ir veiksmingumas yra vienodas, todėl rekomenduojama pasirinkti formą, kurios vartojimas jums priimtinesnis.

Lepicol plus sudėtis praturtinta didele įvairove augalinių virškinimą palaikančių medžiagų, tarp jų yra imbierų šaknų, kurios palaiko virškinimą, pankolių sėklų, kurios yra naudingos esant pilvo spazmams ir susikaupus dujoms, pipirmėtės lapų, kurie pasižymi spazmolitiniu efektu ir yra naudingi, kai sutrinka virškinimo veikla.

Lepicol produktai gali būti naudingi:

 • Esant polinkiui į vidurių užkietėjimą.
  Maistinės skaidulos sugeria į save didelį kiekį vandens, minkština ir didina žarnyno turinį ir palengvina jo pasišalinimą. Tai saugus būdas palengvinti tuštinimąsi nėštumo metu, hemorojaus atveju ir kitais atvejais.
 • Siekiant padailinti kūno linijas. 
  Maistinės skaidulos neturi organizmo pasisavinamų kalorijų, tačiau jos išbrinksta, užpildo skrandį ir sukelia pilnumo jausmą. Švelnaus poveikio balkšvųjų gysločių skaidulos sugeria itin daug vandens, todėl užtenka labai nedidelio jų kiekio likus 10–30 minučių iki valgio ir pasitenkinsite mažesniu maisto kiekiu.
 • Žarnyno valymas ir detoksikacija 
  Maistinės skaidulos pagreitina nesuvirškintų medžiagų, taip pat ir toksinų, kitų teršalų judėjimą žarnynu ir pasišalinimą iš jo.
 • Cholesterolio kiekio reguliavimui. 
  Balkšvųjų gysločių skaidulos turi įtakos cholesterolio ir kraujo lipidų kiekio mažinimui.

 

Sudėtis

„Lepicol“ milteliai
5 gramuose yra:

Balkšvųjų gysločių luobelės – 3,47 g
Bakterijų kultūros (Lactobacillus rhamnosusBifidobacterium bifidum,
Lactobacillus acidophilus,Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) – 18,6 mg
Inulinas – 1,51 g

Lepicol milteliai

„Lepicol“ kapsulės
2 kapsulėse yra:

Balkšvųjų gysločių luobelės – 959 mg

Bakterijų kultūros (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) – 2,8 mg
Inulinas – 431,2 mg

Lepicol piliulės

 

„Lepicol plus“ milteliai
5 gramuose yra:
Balkšvųjų gysločių luobelės – 3,23 g
Bakterijų kultūros (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum,
Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) – 19 mg
Inulinas – 1,5 g
Augaliniai virškinimo fermentai (proteazė, betaino hidrochloridas, imbierų šaknys, papainas, pipirmėčių lapai, pankolių sėklos, bromelainas) – 250 mg

Lepicol Plus milteliai

„Lepicol Lighter“ milteliai
3 gramuose yra:

Gliukomananas (konjako mananas)
Balkšvųjų gysločių (lot. Plantago ovata) luobelės
Chromas (chromo pikolinatas)
Bakterijų kultūros (7 rūšių laktobacilos ir bifidobakterijos - Lactobacillus casei PXN 37,     Lactobacillus rhamnosus PXN 54,  Lactobacillus acidophilus PXN 35, Lactobacillus bulgaricus PXN 39, Streptococcus thermophilus PXN 66, Bifidobacterium breve PXN 25, Bifidobacterium longum PXN 30)

Lepicol Lighter milteliai

 

 

Vartojimas

„Lepicol“ kapsulės

Vartoti 30 minučių prieš valgį.
Suaugusiems: gerti po 2–8 kapsules vieną arba du kartus per dieną, užgeriant mažiausiai 1–2 stiklinėmis vandens ar sulčių.
Vaikams: gerti po 1 - 4 kapsules vieną arba du kartus per dieną, užgeriant mažiausiai viena stikline vandens ar sulčių. Kapsules galima atidaryti ir turinį sumaišyti su vandeniu.

„Lepicol plus“ milteliai

Vartoti 10 minučių prieš valgį. Suaugusiems: gerti 1-2 arbatinius šaukštelius (2,5-5 g) vieną arba du kartus per dieną.
Vaikams: gerti pusę arbatinio šaukštelio 1–2 kartus per dieną. Jei vaikui mažiau nei 11 metų, prieš vartojant pasitarkite su gydytoju. 

Nėštumo metu: Lepicol plus tinka vartoti nėštumo ir žindymo periodu, tačiau rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju.

„Lepicol“ milteliai

Vartoti 30 minučių prieš valgį. Suaugusiems: gerti 1-2 arbatinius šaukštelius (2,5-5 g) vieną arba du kartus per dieną. 

Vaikams: gerti pusę arbatinio šaukštelio 1–2 kartus per dieną. Jei vaikui mažiau nei 11 metų, prieš vartojant pasitarkite su gydytoju. 

Nėštumo metu: Lepicol  tinka vartoti nėštumo ir žindymo periodu, tačiau rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju.

Miltelius sumaišyti su vandeniu, sultimis ar kitu šaltu gėrimu ir greitai išgerti visą turinį, kol skaidulos nespėjo išbrinkti. 1 arbatinį šaukštelį miltelių reikia sumaišyti mažiausiai su 1 stikline skysčio.

Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Gali turėti sojos pėdsakų. Sudėtyje galimi pieno baltymų pėdsakai, tačiau jų kiekis neturės įtakos sergantiems laktozės netoleravimu.

„Lepicol Lighter“ milteliai

Gerti po 1 paketėlį 3 kartus per dieną. Paketėlį reikia išmaišyti pilnoje stiklinėje vandens ar sulčių, vartoti likus 10 minučių iki valgio.

Teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant prieš valgį per parą 3 g gliukomanano trimis porcijomis po 1 g, kartu išgeriant 1–2 stiklines vandens, jei laikomasi sumažintos energinės vertės dietos.